ak by si sa pýtal, kde je toto dievča...

proste odišlo, ako vždy.

Nikto nevyviazne živý… alebo predsa?

Nikto nevyviazne živý… alebo predsa?

Strhanosť, príšerné zamestnanie, smutné oči – človeku je hneď jasné, že hlavná hrdinka to v živote nemá ľahké. Aby toho nebolo málo; na dome, do ktorého sa nasťahuje, už od začiatku čosi nesedí. Je tmavý, schátraný, svetlá si robia čo chcú a jeho dovtedajší obyvatelia nepôsobia práve šťastne.

Názor na majiteľa nech si každý spraví sám, mne sa nejavil obzvlášť podozrivý (môže to ale byť tým, že mi vzhľadom veľmi pripomínal postavičku zo Sexuálnej výchovy).

Red však dom obýva aj s bratom, ktorého uvidíme o čosi neskôr. Vysoký, mohutný chlap je už na prvý pohľad desivý.

Čo ti poviem, horor ako každý iný – nevýrazné farby, temnota tmavota, ako by povedal môj oco. Narazíš samozrejme na ľakavé momenty a v závere na vás čaká aj pár nechutných scén. Záver je vlastne to, prečo by som si tento film pozrela znovu – vyvolá v tebe pár otáznikov a poriadne nepríjemných pocitov.

Ambar sa roky starala v Mexiku o smrteľne chorú matku. Teraz sa vydáva za americkým snom. Do Clevelandu prichádza nelegálne a prenajme si izbu v polorozpadnutom internátnom dome. V noci ju budí vzlykanie spolubývajúcich, znepokojujúce nočné mory a neľudské zvuky, ktoré sa ozývajú z pivnice. Ambar sa tak začína sama seba pýtať, čo alebo kto s nimi v dome vlastne žije.

Všadeprítomné napätie, strašné tajomstvo a démonické rituály. Ak s tebou tieto slová niečo robia, odporúčam všetkými desiatimi!

HOROR / TRILER / MYSTERIÓZNY

Pridaj komentár