Lenka Baranová

Domovská stránka / Lenka Baranová

Warning: Undefined variable $out in /data/7/6/763c7446-3889-4220-b186-4f7182ae8e80/poppyhead.blog/web/wp-content/themes/miss-sunshine/theme-framework/theme-style/function/template-functions-profile.php on line 49

Lenka Baranová

Ahoj, milý ktokoľvek si tu zavítal!

Ako si si mohol všimnúť, zbožňujem písanie. Zbožňujem ho už odmalička a som veľmi rada, že od prvých príbehov na zdrapoch papiera, útržkov, ktorým som rozumela len ja sama; som sa nakoniec dostala až sem, k môjmu blogu.

Ten by však nevznikol, nebyť môjho šikovného, informaticky založeného priateľa, na ktorého tu občas možno narazíš pod prezývkou Bukva.

A prečo Poppyhead? Respektíve Makovica, aby tento príbeh dával zmysel? No pretože počas toho, ako som spolu s najlepšou kamarátkou vymýšľala názov, vyplodila som zo seba hlášku, že budeme musieť „poriadne pohnúť makovicami“, aby sme na niečo prišli.

Tak preto. A teraz už dočítaj tento úvod a presuň sa k niečomu lepšiemu. Nemám tu len fanfikcie zo zašlých časov, ale napríklad aj recepty, zážitky z cestovania, čo-to o vegetariánstve a v neposlednom rade hodnotenia kníh či filmov.

Takže mrkni na kategórie hore a vyber si čokoľvek ťa zaujíma!

Socials