ak by si sa pýtal, kde je toto dievča...

proste odišlo, ako vždy.

Lenka


Warning: Undefined variable $out in /data/7/6/763c7446-3889-4220-b186-4f7182ae8e80/poppyhead.blog/web/wp-content/themes/miss-sunshine/theme-framework/theme-style/function/template-functions-profile.php on line 49

Lenka

Ahoj, milý ktokoľvek si tu zavítal!

Ako si si mohol všimnúť, zbožňujem písanie. Pri pohľade na moje prvé príbehy sa zdá, že pokusy písať boli ešte skôr, ako som písať vedela – o nejakej gramatike vtedy ešte nemohla byť reč. Som veľmi rada, že od týchto útržkov, ktorým som rozumela len ja sama; som sa nakoniec dostala až sem, k môjmu blogu.

Ten by však nevznikol, nebyť môjho šikovného, informaticky založeného priateľa, na ktorého tu občas možno narazíš pod prezývkou Bukva.

Som hrdá na to, že táto stránka vznikla a že prostredníctvom nej do mňa blízki aj vzdialenejší ľudia môžu nahliadnuť. Že mám priestor, na ktorom môžem zverejniť moje malé životné príbehy, zhodnotiť lepšie aj horšie filmy alebo sa s tebou podeliť o famózny recept.

Vegetariánka som už piaty rok a za ten čas som ich teda pár pozbierala. Prešla som si aj vegánskym obdobím, o ktorom píšem vo svojom článku „Tŕnistá cesta k vegánstvu a prečo som z nej zišla„.

A prečo Poppyhead? Respektíve Makovica, aby tento príbeh dával zmysel? No pretože počas toho, ako som spolu s najlepšou kamarátkou vymýšľala názov, vyplodila som zo seba hlášku, že budeme musieť „poriadne pohnúť makovicami“, aby sme na niečo prišli.

Tak preto. A teraz už dočítaj tento úvod a presuň sa k niečomu lepšiemu. Okrem recenzií a receptov tu nájdeš aj zopár fanfikcií zo zašlých časov a pár -pomerne detailných a vraj aj vtipných- cestovateľských blogov.

Takže mrkni na kategórie hore a vyber si čokoľvek ťa zaujíma!

Socials